Részletek

Szobalány állás Cypruson

Ciprusi szálloda partnerünk számára keresünk vendéglátós és szállodai személyzetet! Dolgozz velünk Cipruson, Paphoson ebben a gyönyörű, pezsdítő, mediterrán városban!

A jelentkezés mindössze 30 másodpercig tart!

Cyprus

Cyprus

A következő pozíciókat ajánljuk most Neked:

  • Szobalány

Interjú:

  • Folyamatosan

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Tenger és napfény

Elvárásaink:

  • Társalgási szintű  ANGOL nyelvtudás
  • Tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Közvetlen, barátságos személyiség
  • Rugalmasság, teherbírás és elkötelezettség

Miért válassz minket?

Mi vagyunk legrégebben ezen  piacon és több mint 20 év tapasztalattal segítünk neked állást találni külföldön. Cégünk, a Duna Rapszódia Kft. 1994 tavaszán alakult azzal a céllal, hogy az egyre több rajnai hajó működését segítse a Dunán is. Ez köszönhető többek között az 1992-ben megnyílt Donau-Kanal-nak. A rajnai és dunai utak népszerűsödésével Budapest az egyik legkedveltebb csomópont lett ezeken a vonalakon. Hajóinknak szüksége volt árufeltöltésre, személyzetre emellett az utasoknak idegenforgalmi programokra.  Ezt a komplex tevékenységet kezdte el cégünk több mint húsz éve és és azóta is nagy sikereknek örvendezhetünk.

Tevékenységünk bővítése:

Európai folyami hajós személyzeti szolgáltatásainkat bővítettük és immár tengerentúli desztinációkkal és szárazföldi partnerekkel is kapcsolatban állunk. Munkatársaink tapasztalt hajósok, mint Európában, mind Európán kívül tapasztalatokra tettek szert. A  szakmai ismeretek mellett rendelkeznek naprakész ügyfélszolgálati,  ügyintézői, HR, üzleti, marketing, pénzügyi, vendéglátós ismeretekkel, tapasztalatokkal. Munkatársaink beszélik a világnyelveket angolul, németül és franciául állnak mindenki szíves rendelkezésére. Tevékenységünket és irodánk  szolgáltatásait folyamatosan bővítjük, nem csak új, betölthető pozíciókkal, hanem egyéb olyan  lehetőségekkel is, amelyek ügyfeleink, álláskeresőink igényeit szolgálják.

Segíthetünk?